Slevový program "SPORT AKTIV"

Slevový program  "SPORT AKTIV" pro naše aktivní zákazníky.

Rozhodli jsme se v této nelehké době, podpořit naše aktivní zákazníky - sportovní nadšence, v jejich sportování, právě v rámci podpory zdravého životního stylu.

Snažíme se našim zákazníkům nabídnout ty nejlepší ceny, držet co nejefektivněji poměr - cena / výkon,  a také nabídnout adekvátní zákaznický servis, s ohledem na naše osobní zkušenosti. Na vybrané produkty, označené ikonou SPORT AKTIV, našim aktivním zákazníkům, nabízíme ještě individuální slevu, ve výši 10%, z aktuální maloobchodní ceny. Jedná se výhradně o novinky, nabité technologiemi běžecké obuvi, vybrané špičkové modely outdoorové obuvi a některé top produkty halového obutí. Tato sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty. 

Jelikož se považujeme za odborníky právě v segmentu běžeckého zaměření, terénního běhání, závodní obuvi na silnici, objemového tréninku, nejvíce takto označených modelů, najdete právě v sekci běžecké obuvi.

Jde nám o to, aby jste Vy, naši aktivní zákazníci, kteří využíváte naše produkty, právě k aktivnímu způsobu života, mohli v aktuálním čase, ocenit všechny novinky a technologické inovace a nemuseli čekat na posezónní výprodeje omezeného sortimentu.

Dle našeho názoru, jste právě vy, aktivní spotřebitelé, sportovní nadšenci, tou správnou hybnou silou, k posílení zdravého životního stylu naší populace!

Stačí když v objednávce zadáte příslušný slevový kód, který naleznete v popisku produktu.

Při zadání kódu, Vám bude z prodejní ceny odečtena ACTIVE SPORT SLEVA - 10%.

Věnujeme se sportovnímu byznysu, více než 25 let, a máme upřímnou radost z toho, že převážná většina našich zákazníků, jsou aktivní sportovci!

Je pro nás velkou ctí, Vás alespoň takto, nějakým způsobem, ve Vašem sportovním počínání podpořit.

 V případě dotazů, nás neváhejte kontaktovat, buď na tel. +420 777 729 074, nebo na email: obchod@ocrrunning.cz

Děkujeme za Vaší důvěru!

OCRRUNNING.CZ

 

EUR
SEK
PLN