Výměna zboží

Pokud jste si objednali zboží, které Vám nesedí nebo není úplně podle Vašich představ, rádi Vám jej vyměníme za jinou velikost nebo jiné zboží.

Kupujícímu umožníme výměnu zboží do 30 dnů od převzetí poslední části zásilky bez udání důvodu.

Pokud se rozhodnete pro výměnu, je nutné dodržet tyto základní podmínky:

Zboží musí být odesláno nejpozději 30. den po fyzickém převzetí poslední části zásilky, zásilka musí obsahovat originál účtenky, vaše iniciály, přesný popis výměny zboží. Zboží nesmí být zasláno na dobírku.

Nepřijímáme zboží k výměně v případě, že zboží neprojde kontrolou z těchto důvodů:

  • obuv nemá originální krabici
  • oblečení je bez původních štítků, visaček
  • zboží je vyprané
  • zboží je špinavé, mokré nebo zapáchá
  • část zboží nebo příslušenství je poškozená nebo chybí
  • spodní prádlo, plavky ani ponožky nelze z hygienických důvodů vrátit nebo vyměnit
  • zboží není schopné dalšího prodeje

Zboží je nutné zaslat na adresu  OCRRUNNING / Martin Šálek, Žižkova 152, 261 01, Příbram 1. Tel. 777729074, email. obchod@ocrrunning.cz

Zásilku ve vlastním zájmu pošlete jako doporučený balík s pojištěním na hodnotu zboží (v případě ztráty, nebo znehodnocení balíku si ho budete moci s podacím lístkem na poště vyreklamovat). Nebo vám na požádání zašleme připravený štítek ZÁSILKOVNA, stačí balíček opatřit tímto štítkem a doručit na nejbližší pobočku ZÁSILKOVNA. Vyměněné zboží Vám bude odesláno ZÁSILKOVNOU, na adresu výdejního místa, na naše náklady.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat požadavek na výměnu a zboží bude vráceno zpět.

Vámi požadované zboží nemusí být v době výměny již dostupné. V tom případě bude nutné pokračovat v telefonické komunikaci, nebo přes kontakt na https://www.ocrrunning.cz/

FORMULÁŘ VRÁCENÍ / VÝMĚNA ZBOŽÍ

 

 

Čeština
cz
English
en
EUR
SEK
PLN
RON