O nás...

OCRRUNNING.CZ je multibrand obchod, zaměřený na tradiční sportovní značky se specializací na běh, triatlon, halové sporty, turistiku, cyklistiku. Snažíme se podpořit všechny sportovní nadšence v jejich aktivním životním stylu. 
Portfolio značek jsme vybírali na základně vlastních dlouholetých zkušeností z triatlonu, duatlonu, lyžování, turistiky, běžeckých závodů a ocr závodů. 

Prodáváme za reálně ceny, bez prezentace slev. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout samozřejmě tu nejlepší cenu, ale také adekvátní zákaznický servis a optimální poměr - cena - kvalita - výkon. 

 

Něco o mě:

Sport mě a mojí rodinu provází  prakticky na každém kroku. Začal jsem v cca deseti letech s plaváním, pak přibývaly další sporty - tenis, běhání, kolo, lyžování, běžecké i sjezdové, později pak snowboarding a kolem roku 1993, jsem se začal naplno věnovat triatlonu. Absolvoval jsem jich více než 200, na různých distancích, včetně několika ironmanů. V roce 2015 jsem si zamiloval i OCR závody, kde jsem také započal svojí úspěšnou anabázi s distribucí běžecké obuvi ICEBUG, a začal se podílet na rozvoji, propagaci hřebového běhání. Zúčastnil jsem se i několika mezinárodních závodů, včetně dvou ME a jednoho MS. Vzhledem ke svému věku, již OCR závody beru spíše jako velkou zábavu, srdeční záležitost, se skvělou atmosférou a mnoha kamarády okolo:) Velmi aktivně také sportuje i moje žena Martina a oba synové Marek a Matěj.

 Zkušenosti z prodejem sportovního zboží:
Prodejem běžecké obuvi, se věnuji více než 25 let. Od roku 1996, jsem měl to štěstí,stát u zrodu distribuce značky ASICS na českém a slovenském trhu. Později jsem pracoval pro jeden z největších multibrand řetězců sportovní obuvi v Evropě a podílel se na otevření více než 40 prodejen se segmentem sportovního obutí. Za tuto dobu, jsem měl na nohou snad všechno, co nabídka běžeckých bot nabízí :)

Jaké výhody obchod nabízí:
Nabízíme v podstatě kompletní sortiment, který je potřeba na trénink, závod, regeneraci, volný čas. Samozřejmostí je také adekvátní zákaznický servis, vzhledem k našim zkušenostem v oblasti prodeje sportovního zboží / běžecké obuvi. Dále také osobní přístup a výbornou znalost prostředí běžeckých závodů, triatlonu a OCR. Nedílnou součástí jsou zvýhodněné podmínky pro sportovní skupiny, oddíly, kluby. V kooperaci s našimi partnery, jsme schopni připravit takové benefity, které budou pro členy těchto sportovních uskupení opravdu výhodné. A to je náš hlavní cíl. Nabídnout ověřený a funkční brand, s adekvátním poradenstvím a zákaznickým servisem, za výhodných podmínek pro aktivní zákazníky.

Sport a aktivní přístup k životu, to je to co nás spojuje s našimi zákazníky. Chtěl bych Vám tímto obchodem a nabídkou, přístupem a osobními zkušenostmi, zpříjemnit Váš sportovní život a případně posunout limity a hranice Vaší výkonnosti.

 

Martin Šálek

OCRRUNNING.CZ

 

Čeština
cz
English
en
EUR
SEK
PLN
RON
GBP
USD