NANO IMPREGNACE NA OBUV 200ml

NANO IMPREGNACE NA OBUV 200ml – Vysoce efektivní a ekologická impregnace na veškeré materiály obuvi (textil, kůže, membrány, PU), chrání proti vodě, sněhu, prachu, nečistotám, UV záření. Impregnuje šetrně a zachovává maximální prodyšnost materiálu. Antibakteriální  prevence. Velmi dlouhý účinek, i po opakovaném namočen... více
288.43 Kč bez DPH
Skladem
349 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry
Diskuse

NANO IMPREGNACE NA OBUV 200ml

 NANO IMPREGNACE NA OBUV 200ml – Vysoce efektivní a ekologická impregnace na veškeré materiály obuvi (textil, kůže, membrány, PU), chrání proti vodě, sněhu, prachu, nečistotám, UV záření. Impregnuje šetrně a zachovává maximální prodyšnost materiálu. Antibakteriální  prevence. Velmi dlouhý účinek, i po opakovaném namočení. Není agresivní vůči žádným materiálům, je bezbarvá a bez zápachu. Jedná se o disperzní produkt modifikovaných, křemíkových nanočástic ve vodném roztoku.

Aplikace – vždy jen na suchý a očištěný povrch. Lahvičku pořádně protřepejte a roztok naneste rovnoměrně po celém povrchu. Díky vodní bázi je ihned viditelné, kde je impregnace aplikovaná (místo je mokré) a je vždy nutné materiál kompletně promočit. V případě nesavého materiálu, zejména přírodní, nebo syntetické kůže, je třeba impregnaci zatřít do materiálu houbičkou. Novou obuv impregnujte až po prvním použití. Obuv s membránou (GTX, BUGdri) stačí impregnovat až v průběhu používání – za cca 1 měsíc.  Po aplikaci je vždy nutné vyčkat 24 hodin na dokonalé zaschnutí.

Funkčnost – nanočástice křemíku vždy kompletně obalí celé vlákno a nepropouští vodu, při zachování neměnné prodyšnosti materiálu obuvi. Při extrémních podmínkách křemík napomáhá až 4x rychlejšímu vysychání materiálu.

Nečistoty – veškeré nečistoty zůstanou na povrchu díky křemíku, který nevpustí špinavý roztok do vlákna a nevytvoří se tak flek.

Výdrž – Od aplikace 1 – 3 měsíce, dle intenzity využití obuvi.

Upozornění – nikdy nenechte impregnaci zmrznout, znehodnotíte její obsah. Nepoužívejte na materiály, které nevsáknou ani kapku vody, impregnace nebude fungovat (není povrchová).

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

NANO IMPREGNACE NA OBUV 200ml

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
EUR
SEK
PLN